www.ledlux.plTwoje centrum oświetlenia
Twój koszyk
ilość: 0 szt
suma: 0.00 zł
Oświetlenie
rda wiata
Osprzęt elektroinstalacyjny

Sposób wysyłki

Wszystkie wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - do 24 - 48 godzin od momentu nadania przez nas paczki.

Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 10 - 18 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki w zakresie godzinowym 10 - 18, a w miejscowościach, gdzie nie ma oddziału UPS w przybliżonych godzinach 12 - 16 (prosimy o podanie co najmniej dwugodzinnego zakresu dostawy w komentarzu).  LED-LUX.PL nie gwarantuje dostawy przesyłki w podanym przedziale godzinowym.

Celem potwierdzenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DHL. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez DHL nieodpłatnie.

Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.
Na stronie www.dhl.com.pl można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw.

Pamiętaj, że wybór przesyłki kurierskiej przyspiesza jedynie czas transportu zamówionych towarów pod wskazany adres, nie ma wpływu natomiast na czas sprowadzenia produktu przez sklep LED-LUX.PL, który dokładnie podajemy przy każdym z zamówionych produktów.Kontakt
Infolinia: (86) 271 20 91
Telefon: 504 257 387
Opinie o sklepieWyra swoj opini na temat zakupow.
dodaj swoj opinizobacz opinie innych